رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

انجمن رسمی ALOVST ( کیوبیس ایران )

مرجع تخصصی آهنگسازان خوانندگان و نوازندگان ایران

• با 10 سال قدمت
  • بیش از 145 هزار کاربر
  • بیش از 450 هزار پست

robah

کاربر جدید سایت
  • تعداد ارسال ها

11
  • آخرین بازدید

درباره robah

• تاریخ تولد 9 آذر 1378

Converted

• نام مستعار
    Array

Converted

• سخت افزار من
    Array

Converted

• نام پروژه ی خود را وارد کنید
    Array

Converted

• سبک
    Array

Converted

• تخصص من
    Array

Converted

• تحصیلات
    Array

آخرین بازدید کنندگان نمایه

105 بازدید کننده نمایه
  1. robah

درخواست سورس غمناک محلی

اینا کجان چرا نظر نمیدن
  2. robah

تایپک به دست آوردن حسو درد

جهت به دست آوردن متن خوانندگی در سبک دیس لاو با بهترین قیمت و شنیدنی یه بالا نتیجگیریی از کاربران مهم انجمن و صاحب دل برای کسب اطلاعات بیشتر . پزیرش . کناکاش . و .. . پیام بدهید یا زیر همین پست پیام دهید ... .
  3. robah

sad_record_com_pani

مثلان این آ رآیش باید گفت که چند لینک پیکوفایل بگزارید تا دانلود کنم پیکوفایل باشه مناسب دیس لاو نمی دونم چی بش بگم دقیقا
  4. robah

این جا ممبر تلگرام هم میدید

مشخصات کانال منه هست ش آهنگساز ، ایی . تکست . میکس . مستر غیره ... . ------------- ای دی کانال https://t.me/cooree_na_vilson ------------- ای دی تلگرام cooreena_vilson@
  5. آهنگساز ، ایی و تکست و میکس و مستر  

و ، غیره ... .

ای دی کانال

https://t.me/cooree_na_vilson

ای دی شخصی

cooreena_vilson

6. robah

تکست مفهومی و عاشقانه عشق

go ! veers می یونه ما بمونه از تکو دل بگو end ! a veers bookeer mod از خط عشق تون تا خوده قلبتون جون من کم شده خداهم بد شده bookeer end m . n . m go ! دانلود و فایلو شده کار هر روز من m . n . m ! end دریا که بشی چشمه یه چشمات میشه برو تو یه گرمآبه دله من حرف تو یه حرف سکسی ها روز جق به جفت صدا می شه end choors 2 mod اگه کالبودآش حُکمت حکم شده end choors 1 test -------------------------------------------- ورس وآن تدیی دمو شخصی ممبر میخوام نه پول دلنوشته بالا 9k ارزش ممبر برای این کانال دآرد -------------------------------------------- تند خوانی همانند هیپ هاپ و رپ حمید صفت.یاس.حسین توهی ... . cooreena_vilson@
  7. robah

sad_record_com_pani

سلام ! من در همین وقت میخوام آهنگ سازیی رو شروع کنم نیازبه صدا و افکت و بلا شک از آن دارم لطفا اگر میشه کمک کنید sad_record_com_pani
  8. robah

بگو که من اون قبیله نیستم بگو خودش جدا شده ولی من دیگه تنها نبستم چی نمی تونی بسازیی که آخرش سیاه می شه دست اون خدا رو بگیر چجوریی باورت می شه
  9. robah

پاسوخ نمیدم از این روز آ که رفته منم همون آدم که مثله تو نفهمه نمیدونم نه نمیخوام مسه اون روز باش منم ازروز اول فقط کمی می خواستم منم دونه باشی
  10. robah

ستایش عاشقم کن یا که برو منو ول نکن تو بازی به جون تو برو خو یا که باشی یا نباشی نمیخوامت تور
  11. robah

خدا اون بالاست خو یه کمی بیا پایین ناشناس زنگ می زنم بلکه نگه چرا مهراب مخاطب منی الکولو دواتم که مخدر منه درد بی تو از همون رنجو ماتمه خاک قبرستون نگو تاریکو پور درد
  12. robah

veers go نمیگم باورش کن چو بشی دیونه این همون مسته خیالیی که برات می خونه روز از نو که بیاد تو غر غو ماتم می شکنه veers end 《 بگو که می تونی دوباره برگرد یی می مونی تو یه حسی که چند نفر بودیی ما نیستیم شاید یکی دیگه باشه ه تو یه حست 》velomi text . velom veers 《نمیدونم کجایه جِاده می ایستی که وقتی من به تو فکر می کنم بایه لحن خواص تویه دردت داریی می خندیی من نگفتم بعد خندیدن یه جوریی برگرد نمیدونم بدونه تو میشه چجوریی سر کرد اگه سر کرن عشق سخت برات نمی خوام تور خدا بسه خدام 》 . velom veers end
  • اضافه کردن...