رفتن به مطلب
برای استفاده از انجمن و عضـویت کلیک کنید.
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

انجمن رسمی ALOVST ( کیوبیس ایران )

مرجع تخصصی آهنگسازان خوانندگان و نوازندگان ایران

• با 10 سال قدمت
  • بیش از 145 هزار کاربر
  • بیش از 450 هزار پست

zoombit

کاربر سایت
  • تعداد ارسال ها

70
  • آخرین بازدید

• روز های برد

8

آخرین بار برد zoombit در 17 آبان

zoombit یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

درباره zoombit

• تاریخ تولد 18 فروردین 1317

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

1. zoombit

طراحی سایت

سلام دوست گلم یه سایت میخوام برای انتشار آهنگ دیس لاو واسه راه کسب درآمد باشه رفقا اگر کسی هم هست که دمو کار میکنه بگه در خدمتم
  2. zoombit

متن کوتاه احساسی و تاریک

تو با او بود من که تنها خآ بم زود تر تو رآ در نهایت عشق می سوزد پروازه شب بر آن گناه تو در این عالم تو با دریا که او تنها رسیدم رده پا جا میآ مده و رقصی مینو شتم تو عاشقان در قلب ماجا باز میکنید دوباره جشن پریی در خاطرات منوتو زندانمرو درد دل از شب چشما مه تو می سوزدو
  3. zoombit

این ارور چه جوریی میره

چرا این آرور می یاد لطفا کمک کنید لینک غیر مستقیم برای دانلود
  4. zoombit

دکلمه احساسی روح آن و من

تو همیشه حواسَت به منو حسو آرزوهات حتی به وقتِ کلافگی؛ با آرامشِ دستات ذهنم رو باز می کردیی و از نو می بافتی پیاده روهاو ساده رفتن برای تو هیچن زندگیو دیدنِ آدمها و سیالیِ نگاهش نگریستن به درختها و ایمانِ عمیقا تو همیشه تعریف نابو متفاوتی از همه در اعماقِ ذهنت می چرخید و با واژه اما نه به آرامیِ قلبِ من ؛ در مدارِ روشنِ خوبا حواسَت به حواس پرتی من بود
  5. zoombit

#خدمات / سعید ، نً ، روف

https://t.me/MUSIC_SARINA_ORG 🎗تنظیم و آهنگ سازی در سبک های Rap/hiphop/r&b/trance/house/pop/ clup ب صورت کاملا اورجینال فقط80.000تومان https://t.me/MUSIC_SARINA_ORG 🎗ساخت لوگو و اکولایزر و ... . ! sarina_34_990_32MIL @ ای دی تلگرام https://t.me/SANDIS990 معتبرترین کانال فروش تکست و ترانه #در_ایران انتخاب تکست مناسب و دلخواه خود #سبک_متفاوت صرفه جویی در زمان اطمینان و سهولت در خرید مهندسین صدا و هنرمندان ایران با پشتیبانی شاعران و ترانه سرایان تبلیغ سرمایه نیست خدمت به عام و مردم است مرسی ممنون
  6. zoombit

درخاست سایت

Seo by COM © 2011-2021 GDV DDY TANK سایت رسمی ایران وب ، ایران - تمامی حقوق انجمن برای سایت ایران وب ( کیوبیس سابق ) محفوظ می باشد. 1400 - 1389 32 and 34 DDY
  7. zoombit

درخاست سایت

اگر میشه یک سایت رایگان واسم طراحی کنید یه سایت رایگان می خوام مناسبه برای طراحی گرافیک و فوتوشاپ در همین زیر مجموعه در کل آیینه اروره ندهد مرسی ممنون منتظرم
  8. zoombit

Art Woork Designer

طراحی کاور موزیک به صورت حرفه ایی و ساده در سه سبک اجتماعی و پاپ و دیس لاو جهت سفارش با شمار تلگرام در ارطبات باشید TEL GRAM 09019942062
  9. zoombit

بیوگرافی گروه Queen

عرض دوست گرآم بله من هم این گروه بزرگ رآ دوست دآرم
  10. zoombit

ریمیک ( مجید خراطها - هیچی نگو)

کاور خواستید در خدمتم ۰۹۰۱۹۹۴۲۰۶۲
  11. zoombit

کاور آهنگ "تقدیر" شادمهر

ایده جالبی هستش کاور موزیک خواستید درخدمتم
  12. ببخشید اگه میشه سورس حامد حاکان رو بهم بدید لینک دانلودش رو دوباره دل های باتوبودن کرده نگو این دل دوری عشق تو باور کرده و ... .
  • اضافه کردن...